Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Hazallık müessesesi darlamaya devam ediyor
Sezon: 2 Bölüm: 58

Tesadüfler.. Şimdi bu bölümden birkaç tesadüf sıralayacağım. Bunların hepsi 15 dakika içinde gerçekleşti: Harun Ayşe’yi ziyarete geldiğinde kıl payı Hazal’la karşılaşmadı. Ses kayıt cihazında Hazal’ın ‘evlilikleri kurmaca’ lafını duydu. Aynı gün Hazal cep telefonunu Ayşe’nin masasında unuttu; Ayşe telefonu kendi telefonu sanıp aldı eve götürdü. Spor yaparken Cihan aradı ve aaa telefonlar karışmış! Bunca tesadüf, yazarken bile başımı döndürdü. Bu kadar tesadüflere bel bağlamak niye? Harun’un Hazal’la kıl payı pas geçmesinin hikayeye ne katkısı var? Cihan’ın Ayşe’nin evine gitmesinin kılıfıysa buna ihtiyaç var mı? İnsan kızının terapistiyle tesadüfler olmasa  görüşemez mi?  Biz bunları düşünürken, Ayşe-Cihan aşkının tohumları toprağa atıldı. Cihan’ın zamansız ziyareti Ayşe’yi telaşlandırdı ama ilgisini imalarla belli etmekten kaçınmadı. Bu kısım biraz apar topar oldu gibi. Ne Ayşe Cihan’a ilgisini kabul edebiliyor, ne de Cihan’da Ayşe ile ilgili bir kıvılcım gördük. İnsan kurgu bir şey izlerken hep bir ‘o an’ bekliyor. Aniden birbirlerlerine çarpıldıkları o an. Ama  gerçek hayatta da böyle bir şey olmaz değil mi? Aşkın tohumları atılır, ilgi ilmek ilmek örülür. Bir söz yeter gibi görünür, ama o sözün yetmesi için tüm bağlar önceden örülmüştür iki kişi arasında. Cihan, evden çıkarken Ayşe’ye bir cevap vermedi.

 

Halaların halası Maide Hala Dilara’nın peşine düştü. Dernekte kendine yer edindi, ufak ufak Dilara sohbetlerine kulak kabartmaya başladı bile. Maide ile Dilara’nın çok iyi anlaşacağını düşünüyorum. Şunun şurasında Darjeeling seven kaç kişiyiz? Ama Candan konusu halen netleşmiş değil. Maide Candan’ı nasıl kullanacak muğlakta.

Prensesimiz Dilara bebeği olduğu müjdesini arkadaşlarıyla paylaşırken, haberin hangi kulaklara gidebileceğini bilmiyordu tabii. Maide Hala’yla birlikte hepimiz şok! Kaç bölümdür bekliyoruz Harun’un ne zaman öğreneceğini ve beklenen ana kavuştuk. Önümüzdeki hafta için peş peşe iki bomba fragman geldi. Heyecanla bekliyoruz, bakalım neler olacak. Haftaya görüşmek üzere...

1 2
Sinem Kuş Çöplüoğlu
24/03/2016 10:16
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR