Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Hastane kapılarında
Sezon: 3 Bölüm: 80

Bir bölüm boyunca hastane kapılarında acıya gark olmamızı saymazsak, bu bölümde hiçbir şey olmadı sevgili okur. Boş, bomboş bir bölümdü bence.

Maide ve hiçbir altyapısı olmayan nefretinden başlayayım. Maide Sultan herşeyi itiraf ettiği CD’yi Dilaraya götürmesi için Hatice’ye verdi. Hatice de giydi pardesüsünü yalı yollarına düştü. Ayy Hatice senin bu safozluğun... CD’yi Asuman’ın eline pıt diye verdi. Asu da koştur koştur Candan’a getirdi.

Candan’ın ağzının suları aktı tabii Maide’yi hapse tıktırabileceğini düşününce. Bir de zevkle ziyarete giderim diyor. Bu gidişle aynı hücreye düşeceksiniz, haberin yok safım. Neyse ki Asuman tamm bir yılan da, kendi istikbal ve ikamet durumunu garanti altına almak için CD’yi Dilara’ya izletecek gibiydi.  

Dilara-Harun yine bildiğiniz gibi. Bileklerimi kesip tuzlu suya batırırcasına. Dilara Harun’a eve gelme dedi. Öyle dedi. Pusuda bekleyen Selma’ya gün doğdu. Ah kızım, gül gibi kocanı kurda kuşa yem edeceksin sonra kimin omzunda ağlarsın bilemiyorum. Cihan’a güveniyorsan da ne diyeyim, allah müstehakını versin. Artık Dilara’nın bu tavırları hakkında bir şey yazmak istemiyorum sevgili okur. Dileyenle yorum kısmında onları çekiştirebiliriz. Buyrun sohbete...

Bir tek Harun&Dilara düğün flashback’i adeta yüzleri güldürdü ama biz hiçbir sevince layık olmayan Paramparça izleyicileri yine hevesimiz kursağımızda kaldı.

Geçen bölüm sonunda hatırlarsınız Hazal, Maide’nin evine gidip bir sürü laf söyledi, kadın fenalaşınca da krizi sırasında ilacını uzağa koydu. Sonra da gelip ağlaya ağlaya Mithat’a anlattı. Aaksjajsajs ya siz manyak mısınız? Bir de diyor ki, “Ben şimdi katil mi oldum?” Yhaa bebeyim sen katil olmalara mı doyamadın yoksa adrenaline junkie mi oldun? Hadi onu geçtim, neden gelip Mithat’a anlatıyorsun? Normal şartlar altında flörtleştiğimiz erkeklere şeytanlıklarımızı, sinsiliklerimizi ve yılanlıklarınızı anlatmıyoruz… Neden? arkalarına bile bakmadan kaçmasınlar diye. Di mi? Mithat bence sonsuza dek senin arkanı toparlamıcak, ben diyim.

Mithat’ın da polis olduğunu öğrendik. Cihan’ın şirketinde yolsuzluk arıyorlarmış meğerse. Bu olayların merkezinde sanırım Sema var. Her iki tarafa da çalışıyor gibi ama ne yaptığı ya da yapmak istemediği pek belli değil gibi. İntikam yemini de Paramparça’da en trending topic. Heppiniz de bişilerin intikamındasınız, ne hırsınız varmış arkadaş. Durunamadınız.

Cihan ölen kız kardeşinin kocasını arıyor bu arada. Babasını temize çıkaracak ya! Tek suçu bu muydu yani Rahmi’nin? Her şey düzelecek mi o zaman? Ozan da babasına diyor ki “Baba bizim niye her şeyden en son haberimiz oluyor?” Ya siz biraz egonuzu küçültseniz her şeyi göreceksiniz de.. Egolarınız o kadar önünüzde dikiliyor ki, zor bu şekilde. Ama baba oğul iyice birbirlerine yapıştılar. Artık onları hiçbir şey ayıramaz. Zaten Ozan tam babasının oğlu.

1 2
Sinem Kuş Çöplüoğlu
17/11/2016 14:34
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR