Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Güneş bizim için de doğacak mı?
Sezon: 1 Bölüm: 35

İnsanın istemediği ot burnunun dibinde biter derler ya geçtiğimiz haftayı anımsayacak olursak Nazan Hanım'ın, Fatma teyze (komşu) ile hastanede karşı karşıya kalmasını izlemiştik. Bilmeyenlere hatırlatalım Kemal, Eylül'e evde tecavüze kalkışınca Nazan, camı pencereyi aşağı indirip bu tecavüzü engellemişti ve orada saklandığı vakit bu Fatma Teyze ile karşılaşmıştı da falan da filaN. İşte bu karşılaşma sonrası Nazan Hanım nasıl kıvırır derken hoop Kemal ve Mesude devreye girdi ve bir şekilde sıyrıldı yine. Sizleri salona alalım sevgili kötülük melekleri.

Gelelim asıl meselemize, bir hastane sahnesiyle daha karşı karşıya kalır mıyız korkusu yaşıyordum ki olan oldu, yine bir hastane sahnesi. Bildiğiniz üzere annesi olacak cadı Banu, Kader'i merdivenden itmişti. Yalandan sızlandı falan ama neyse ki hastaneye kaldırılan Kader'in o sahnesi kısa sürdü, zira ağla zırla çekemezdim daha. Kader işte bildiğimiz annesine kıyamayan biri o ve yine öyle yaptı, şikayet etmedi annesini polise, kazayla olduğunu söyledi.

Son iki haftadır dikkat ettiğim ve beni yine rahatsız eden bir durum var, araya iliştirmek istedim. Çiftlerimize hiç yer verilmemeye başlandı artık. FerTop ve SonGün çifti özellikle geri planda kalmaya başladı. Ben onların samimi hallerini sıkça görmek istiyorum. Neden ısrarla drama bağlıyoruz onu anlamadım. Duyuyorsanız, rahatsızım bu konudan, sabıkam var senaristlerimiz. :)

1 2 3
Deniz Tural
01/03/2016 11:24
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR