Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Geçmişin gelecek hazırlığı
Sezon: 1 Bölüm: 30

Besle kargayı, oysun gözünü.

Ah Koriş ahh sen bu hallere düşecek insan mıydın? Gül gül öldüm sana bu bölüm. Demek bir zamanlar sen de bizden biriymişsin tabii yine de bir Koray Sargın esintisi varmış o ayrı. Sen ki dünyadaki eşi olmayan bir cevhersin sana servislere çıkmak, çöp çıkartmak değil Nişantaşı’nda stüdyo açmak yakışır hayatım. Lakin senin egon sonradan değil doğuştanmış. Garsonken bile dünyanın en önemli kişisiyim ben diye dolanıyormuşsun başka ne düşününülebilirdi zaten.

 İlk selfie.

Sinan da tabii bilemezdi akıbetinin böyle olacağını bir iyilik yapayım dedi, elini verdi kurtarabilene aşk olsun. "Kepçe kulaklarının ardında Halit Ergenç gizliymiş" nedir seviyor musun, yeriyor musun hiç anlayamayacağım Koray. Seni Sinan parlatmış, sen de Yasemin'i. Oldu mu şimdi Koriş. Bir an Yasemin'i görünce gözlerim kanadı böyle ekran falan çatladı sandım meğer bu bizim Yaso eskiden bildiğin ezikmiş. Koriş'in tepkisi de yıkılıyo "Tövbe Tanrıma!" Bu sebepsiz yere gelen iyilik bak nelere mal oldu Koray. Resmen Yasemin'in hayatındaki dönüm noktasıymışsın sen. Bir de "İnşallah bir daha karşıma çıkmaz bu kadın," diyor bilmiyor onun ilerde bitirme planları yapacağı sinsirella olacağını.

Nihan yaa resmen umutlarıma tohum serptin yetmedi bir de suladın. Kız ilk görüşte lönk diye aşık olmuş, vazgeçmemiş, azmetmiş. Şimdi hem evli hem mutlu. Yoo kıskandığımı da nerden çıkarttınız? Keşke Serdar'ı taa o zaman everselermiş ya, hayatın bilincine varsaymış. Kim bilir daha bizim görmediğimiz daha kaç hayalin doğrudan veya dolaylı katilisin Serdar. Sus Serdar, tamam Serda,r konuşma Serdar.

İso'cuğumu da yerden yere vurmuş hayat. Tam yakalamış ipin ucunu az yükselince pat diye kopmuş ipler ve haliyle kırılmış bizim yürüyen edebiyatın kolu kanadı. Ah şimdi büyük bir futbolcu olaydı alaydı kırmızı spor arabasını kırılmayaydı kalbi "Kaç para uleyn bi Yasemin, kaç paraa?" diye minik minik egoları olaydı. Neyse tamam çok uçtum.

Ben hep dedim bu Deniz saf katıksız kötü diye bak eski Deniz'e bir de şimdikine; bak tek fazla olan şey topuzu. Yasemin'i de düşürmüş ağına. İşte o da aldığı darbelerle mi artık üzüm üzüme baka baka mı o da kötü olmuş.

1 2 3
L'Appel du vide
28/01/2016 10:35
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR