Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Eniştemize soralım, kim suçlu Ömer Enişte?
Sezon: 2 Bölüm: 32

Yine bir 22:00 mağduru olan biz Kara Para Aşk sevenleri bölümü izlerken gerek yükseldik, gerek sinirlendik, az da olsa şaşırdık biraz da içimiz kımıl kımıl oldu. Bölümü izlerken senaristlerimizden sürpriz fotoğraflar da geldi, kısacası dolu dolu bir gece yaşadık, şimdi bölüme gelelim de ben bir anlatayım size kısaca ne oldu, ne bitti.

Elif – Ömer Cephesi

Şimdi her şeyi bir kenara koyalım, ikisi birbirine çok yakışıyor. “Saçının tek teline gelsin İstanbul'u yakarım," dediği yerde Ömer koltuğa eridim de resmen kazıdılar beni. Diyeceksiniz ki “Ay amaaan Nida bu kadar da ataerkil olma!” Kusura bakmayın bu konuda epeyce açık oynuyorum kartlarımı, sene 2015 olmuş Tinder çıkmış, ortalık yaşayan ceset aşık olamamışlarla kaynarken bu tarz şeyleri duymak güzel. Bütün gün neler duyduğumu burada anlatacak olsam ayrıca bir yazı yazmam lazım. İkisinin arasında problem olabilecek şeyler yok mu, elbette var. Şöyle ki Elif Kız, İpek’i kurtarması yetmezmiş gibi arada olabilecek yanlış anlaşılmaları bile engelledi. Peki ödülü ne oldu? Resmen sorguya çekildi! İşte bazen bu kadar iyi niyetli ve prenses ruhlu olmak da sıkıntılı. Gerçi Elif’in ne olduğu belli, onu da değiştirmek zor olur. Elif şu an dört farklı cephede savaşıyor, Nilüfer-İpek-Nedret-Tayyar. Hiçbirinde eli kuvvetli diyemeyiz, her birinde kalbini gerçekten kıracak bir mesele olacak. Kaldı ki Nilüfer’in evden neden evlenip gittiğini Ömer'den öğrenince Ömer’e de sağlam sinirlenecek. En azından ilk başta “Benim neden haberim olmadı?” diye sinirleneceği kesin. Çocuk yani Yağız meselesi de bir takım tahminlerimiz olmasına rağmen hala havada geziyor, bir de oradan bir bomba patlar mı diye düşünüyoruz da bence o işi Serhat kökünden çözecek.

O yüzden şu Kaz Dağları'nın ardındaymış gibi gezen Serhat’ın bir an önce gelmesi gerekiyor. Beklenmedik “vuslat” sahnemiz ise gecenin ayrıca bir kıkırdatan sahnesi oldu. Pek de güzellerdi tahtaya vurun kıç kaşıyın bence. Gerçi ben hala olası bir ayrılık ya da sıkıntı senaryosunu affettirmek için bu tatlı sahnenin geldiği gibi bir paranoya yaşıyorum ama o da benim paranoyam olsun.  Bu arada evin depozitosunun 5.000 TL olmasına şaşıran güzel gözlü Ömer’cim. Canım o evin daha ucuz olmasını bence beklemiyordun da boşluğuna geldi. Bu arada Elif’in neredeyse ortamdaki herkesten daha iyi polis olabilme ihtimalini de arabayla İpek’i kurtamaya o depoya girdiği an anladık. Kısacası kızımızdan her şey olur, İtalyan omleti bile yapıyor kahvaltıda, hem de fırında! Bu arada bu sürpriz vuslat gecesinden bir bebek haberi gelirse bence şaşırmayın, gelmezse oturup şaşıralım. Tuba Büyüküstün ise aksiyon sahnelerinde yardırdı, helal süper devam!

1 2 3 4 5
Nida Fındık
05/02/2015 20:57
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR