Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
En sevdiğim rengi nasıl bilmezsin? Otur sıfır
Sezon: 1 Bölüm: 18

Asiye lobi çalışmaları yapıyor. Taylan’a anneanne ile ilgili şüphelerini anlatıyor.

Ali’ye fena halde aşık olan Pervin, Ali’nin Mine’yle olan yakınlığından çok rahatsız ve bu duruma çok üzülüyor.  Mine ve Ali de balayı planlarını keşke böyle herkesin ortasında anlatmasalar. Ne gereği var? Nereye gideceklerse kendi kendilerine gitseler olmaz mı? Bu arada evde gerekli güvenlik önlemlerini almak için Çetin, Asiye’nin evine kamera taktırdı.

Hale bu bölüm dizilerde sosyetik ve zengin kadın olmanın gereğini yerine getirerek, eve gazetecileri çağırdı. Röportajda aile yadigârı olduğunu söylemek için gidip kuyumcudan vintage bir kolye satın aldı. Sanki o gazeteci de bunları yiyor, kim bilir senin gibi kaç tane daha tip görüyordur Halecim. Ayrıca annen o kadar pespaye ki ne yaparsan yap, sonradan görme olduğunu saklayamazsın. Ayrıca ne sıfatla bu röportajı verdiğini de çok merak ediyorum. Bildiğim kadarıyla Hale’nin işi gücü yok. Bütün gün topuklu ayakkabılarla evin içinde gezinip duruyor, kahve içiyor, kocasının kafasının etini yemediği zamanlarda eltisi Asiye’ye bilenip laf sokuyor. Ama bu sanki bir kanaat önderiymiş gibi gazetecileri çağırıp değerli görüşlerini açıklamasına engel değil.

Asiye’nin Çetin’le birlikte paldır küldür içeri girip, anneannenin geçmişte klinikte yattığını söylemesiyle gazetecilerin oraya gelmesi bir anlam kazandı. Ertesi gün, gazetelerde Asiye’nin evin manyak dolu olduğunu söylemesi ile ilgili haberler yayım §1f1landı.

Bu arada Ömer, en beklenmedik yerlerde Belenoğulları’nın karşısına çıkmaya devam ediyor. Daha önce Hale’nin spor salonunda karşısına çıkmıştı. Şimdi de çay içerken yakaladı. Ömer, Hale’nin en sevdiği renkten, tatil beldesine kadar onun hakkında her şeyi bildiğini söyledi. Hale, Ömer’in kendisiyle bu kadar çok ilgilenmesinden çok etkilendi. Bunun üzerine hemen Taylan’ı arayarak bir quiz yapmaya karar verdi.

Hale : Benim en sevdiğim renk ne?

Taylan: Mavi.

Hale: Bilemedin. Mor. Mavi beni dinlendirir!

Taylan, yine kibar adam. Yalıydı, holdingdi belki bunlar yüzünden küfür edemiyordur. Ama biri beni onca işim gücüm arasında arayıp böyle bir yoklama çekse, açardım ağzımı yumardım gözümü.

1 2 3 4 5
Defne Akman
23/05/2015 21:07
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR