Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Düşmanımdır seni kim bulursa cana yakın
Sezon: 1 Bölüm: 20

Mine ve Pervin’in birbirine tahammülü kalmamış durumda.

Kara Ekmek’in son bölümünü Cumhurbaşkanı Gündem Özel Programı 22:30’da yayınlanacağı için alelacele gösterdiler. Hatta önce yeni bölümü gösterdiler sonra da özet yayınladılar. Normalde 23:30’a kadar süren dizi yayını dün akşam erken bitti.

Belki de iyi yaptılar çünkü çok baştan savma bir bölümdü. Bu bölümde kıskançlıklar ve yüzleşmeler yer aldı. Semra Hanım’la ilgili gelişmeleri anlatacağım tabii ama bence bunca harekete rağmen anneanne cephesi üstün sıkıcı.

Kıskançlık çok güçlü bir duygu, bir kez baş göstermeye başlayınca tüm olumlu duyguları yavaş yavaş içine çeken bir tür iblis gibi. Bununla birlikte herkes zaman zaman, derece derece bunu yaşıyor. Çetin, Asiye’nin Taylan’la görüşmesinden ve konuşmasından rahatsız. Onları her yalnız bıraktığında birbirlerinin kollarına koşacağını sanıyor, bu korkusu yüzünden kendine ve Asiye’ye hayatı dar ediyor.

Pervin ise, Ali’ye âşık olduğu için Mine’yle Ali’nin birlikte olmasını istemiyor. Aralarını bozmak için bir sürü dolap çeviriyor. Birlikte kalıp kalmadıklarını öğrenmek için Ali’nin evine gece yarısı kontrol telefonları ediyor. Çünkü artık Ali’yi takıntı haline getirmiş durumda.

1 2 3 4
Defne Akman
06/06/2015 15:20
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR