Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Dansöz düştü, düğün göründü!
Sezon: 1 Bölüm: 26

Biri gitti, kaldı iki.

Sonunda düğün günü geldi çattı. Sevda gelinliğini prova ederken Servet’le Saadet tatlı bir hüzün içerisindeydi. Erkek tarafında ise düğünün telaşı hakimdi. Onların her adımını uzaktan uzaktan izleyen Tibet sonunda kendini Sevda’ya gösterdi. Düğün gününde de rahat bırakmayacağının sinyalini o anda almıştık.

Sevda gelinliği ile çok güzel oldu, Servet ve Saadet de çok şıktı. Hanımların güzelliği her düğünde olduğu gibi erkekleri geri planda bırakmıştı. Nikah memurunun kabul ediyor musunuz sorusuna evet cevapları verildi ve şahitler huzurunda Sevda ve Bedir artık karı-koca oldular. Tabii ki bu düğün böyle bitmeyecekti. Bir anlık boşluktan faydalanan Tibet, düğün arabasıyla Sevda’yı alıp götürdü.

Geçen bölüm gibi bu bölüm de sonuna kadar pozitif ve eğlenceliydi. Yılmaz her bölüm olduğu gibi bu bölümü de yükseltti, bu defa tatlılığı ve kıkırdak halleriyle Servet de ona eşlik etti. Türlü badireler atlatan çiftlerimizden birini -Tibet’in son dakika golünü saymazsak- sonunda everebildik yani. Bundan sonraki kalan bölümlerde kalan iki çiftimizin mürvetini de göreceğiz diye umuyorum, tabii önce bir Sevda’yı kurtaralım da :)

Sonuna kadar okuduğunuz için teşekkürler, sevgiler.

1 2 3 4
Hande Bulut
13/04/2015 09:35
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR