Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Couple goals: Çok tatlı ve seksiler
Sezon: 3 Bölüm: 75

İşte aradığımız Paramparça; kavgalar, yılanlıklar ve sinsiliklerle dolu bir bölümdü. Açıkçası benim keyfim bayağı yerine geldi. Ama reytingler epey kötü gelmiş artık onu da senaryoyu çerçöp eden senarist düşünsün.

Fitne fücürlardan önce Hazal-Mithat ile başlayacağım. O kadar tatlılar, o kadar seksiler ki adeta bir "couple goals" olacaklar. Hazal’a da bakın siz, ne gereksiz kibri kaldı üstünde, ne de başkalarını kullanırken takındığı yalandan samimiyet. Mithat’tan hoşlanmasının üçüncü saniyesinde stalk ya resuallah diyerek facebook’a yürüdü. Bi sırıtmalar, bi telaşlanmalar, bi bişiler.. Cansu ile Deniz’in mıç mış ilişkisinin yanında ilaç gibi geldi yemin ederim. Nerede Cansu-Deniz arabeskliği nerede Hazal-Mithat coolluğu. Birbirlerine dokunmak istedikleri donuk ekrandan bile hissediliyor. Vallahi çok gözüm kaldı, nazar değdirmeyiz inşallah. Mithat da tam bir küçük çakal, ilgiyi 100 metre öteden tanıyıp kızı sürpriz davete götürdü. Mithat’ın ortamını gözüm tuttu. Hazal’cım, go for it! Ondan iyisini bulamazsın. Zaten şirket şürket işlerinden bir sene içinde sıkılacaksın, senin hisseleri Mithat idare ederken sen kızlarla gündüz Beymen Brasserie’de etrafa hava atarsın. Oh mis..

Şu yalan dünyanın keyfini bir Dilara’m süremedi gitti. Keriman’ın bile daha fazla hayat enerjisi var. Dilara ile Harun’un keyfi neden hiç yerine gelmiyor? Dilara’ya biraz fazla yüklenmiyor muyuz acaba sevgili senarist? Sürekli bir sıkıntı, iç karartıcı durum. Tamam drama ama izlerken de içimiz sıkılmasın. Zaten bütün gün şirkette şişmişiz. Azcık güzel bir şey izlemek istiyoruz.

Dilara bölümü resmen ‘ileri derecede asalet ve political correctness’ dersi ile açtı. Bunu not alalım kızlarcım. Kalorifer üzerinden Asuman’a yol vermek güzel bir çıkış oldu. Asuman da tam şımarık çaçaron kızkardeş. En sevmediğim ağlak tiplerden. Yok yalıda anıları varmış; pardon da nerdeymiş bunca senedir? Amerikalarda paraları çatur çutur ezerken hiç yalı aklına gelmiyordu, tabii nasılsa orada duruyor değil mi? Ablanın derdi seni niye gersin. Masada Dilara’ya burası benim de evim dedi ama artık orası Dilara’nın da evi değil bebeyim. Bi kendine gel istersen. Tam bir ezik gibi anında valizini toplayıp tek arkadaşı Candan’ın yanına gitti. Vizyonsuzsun Asuman. Biraz ağlansan Harun sana şimdilik güzel bir ev tutar, harçlığını da verirdi. Artık ondan sonra zengin koca mı bulursun n’aparsın orasını bilemeyiz. Iyyy zengin şımarıklar. Hayatta burnunuz sürtmediği için hiç sinsilik bilmiyorsunuz. Bir de Harun’a yamanmaya çalışıyorsun ki, gerçekten çok komik bir çaba olarak kalmasını umuyorum. Hikaye bunun üzerinden giderse aşiretli töreli Doğu dizilerinden farkı kalmaz ve zaten ortalara düşen reytingler dibi görür, ben size söyliyim. Yalı var dediler geldik, vizyonsuzluk izlemek istemiyoruz.

1 2
Sinem Kuş Çöplüoğlu
11/10/2016 14:08
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR