Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Bu savaşın galibi yok
Sezon: 1 Bölüm: 18

Bu güzellik olmadan yazı tamamlanır mı hiç?

Ve @EkranellaSM hesabına sizden gelenler…

@The_Mmdv: Yiğit'in Sibel’i görüp eskiyi hatırlaması ve Zeybek sahnesi en sevdiğim. Gerçekten harikaydı.

@seda_kb: En sevdiğim sahne Kübra’nın Emir tarafından sürekli terslenmesi, en sevmediğim Yiği’tin höt zötü, en şaşırdığım #Yibel flasback’i.

@speedykb_: En sevdiğim, Sibel'in Yiğit'in altında kalmadığı sahne. En sevmediğim; Kübra sahneleri, en şaşırdığım #Yibel flashback’i!

@Ecrn_kb: En sevdiğim sahne şüphesiz Zeybek sahnesi... En sinir olduğum desem daha iyi olur, Emirli tüm sahneler...

@nero__kb: En sevdiğim sahne şüphesiz Zeybek, hatta hayran kaldım; en şaşırdığım Selimin ihaneti…

@phuckyorass: En sevdiğim: Zeybek, en sevmediğim: Kübra'nın Elif'i babasından ayırması, en şaşırdığım: #Yibel flashback!

@astaramifista: En sevdiğim sahne, zeybek ve Yibel flashback’i. En sevmediğim sahne, Kübra'nın tokadı. En şaşırdığım da Yibel flashback’i.

@laydatUnCeR2: En sevmediğim Yiğit ve Sibel’in evlenmesi en sevdiğim Yiğit’in tutuklanması, en şaşırdığım sahne Sibel’in hamileyim demesi…

@hooopgittikafa: En sevdiğim, savaşma zeybek oyna. En sevmediğim, ŞükKer'e bakarken unuttum. En şaşırdığım, onu da zeybeğin son kısmında yitirdim.

@SuziiKar: En sevdiğim eskiyi hatırlayan Yiğit, en sevmediğim Yiğit olmayınca Emir’e dönen Kübra, şaşırdığım düğüne giden Kübra…

@Aliye2303: En sevdiğim gelin-damat yürüyüşü ve flashback’ler, zeybek, bir de yeni evlerindeki #Yibel didişmesi, sevmediğim & şaşırdığım YOK!

@dizihastasiyim: En sevdiğim zeybek sahnesi ve YiBel flashback. Sevmediğim Kübra sahneleri ve Emir'in şu "Alın!" diyişi, şaşırdığım da flashback!

@KBursin_: En sevmediğim; Kübra’nın karşısında aciz Yiğit. En sevdiğim; Yiğit damatlığı giyerken & Zeybek! En şaşırdığım; Yibel flashback'i!

@mjdkrkmz: En sevmediğim sahne, Yiğit’in Sibel’i görüp eskiyi hatırlaması. En sevdiğim, Kübra’nın Yiğit’i kapıdan kovması.

Gerçekten çok güzel ve arşivlik bir Şeref Meselesi bölümünü ardımızda bıraktık. Haftaya görüşmek dileğiyle!

 

1 2 3 4 5 6 7
Tuğçe Usta
25/03/2015 11:50
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR