Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Ben paspas değilim!
Sezon: 2 Bölüm: 68

Haftalardır Cihan’ın hakaretleri karşısında ezim ezim ezilen Dilara, bizi de ekran karşısında çıldırtmıştı. İki sezondur izlediğimiz Dilara’ya çok ters bir biçimde Cihan’a haddini bildirmiyor, bir de üstüne sanki suçluymuş gibi kabulleniyor diye sinire kesmiştik. Neden cevap vermiyor, neden kendi evinden kovduruyor kendini, neden ses çıkartmıyor derken bu hafta hem Cihan’a hem bize ağzımızın payını verdi. Hem de en ona yakışır şekilde. Dilara sakin sakin Cihan’a o kadar güzel posta koydu ki, izlerken gözlerim kocaman oldu, ekrana yapıştım kaldım. Tabi ki Dilara’ya da  böylesi yakışırdı. O biz mi ki, hemen ilk fırsatta çaçaron gibi kavga edecek, seviyesiz seviyesiz laf dalaşına girecek. Pundunu bekledi, sonra da lafa “Ben paspas değilim,” diye bir girdi; “bundan sonra avukatımız aracılığıyla görüşelim,” diye konuyu bağlarken biz de Cihan da ağzımız açık dinledik; gık diyemedik.  

Boğaz’a nazır kanepesinde otururken asil asil öyle bir verdi ki ağzının payını, Cihan tek kelime edemedi. Yıldırım zaten şok, Rahmi iptal. Yaa böyle tırıs tırıs gidersin işte Cihan Efendi. N’oldu höykürmelerini ofiste unuttun sanırım. Bundan sonra boşanma, şirket, hisse konularında da temkinli davranacaktır. Öyle Yıldırım’a talimatlar yağdırıp kuruş vermeyeceğim demekle olmuyor demek ki jöleli. Seviyoruz kız seni Dilara! Sen busun işte. Yalnız bu sahneyi telefonuma indirmeyi düşünüyorum. Arada bir izleyip hanfendilik yüklemesi yapmam lazım kendime. Bunun yanına birkaç tane de Firdevs Yöreoğlu ile Zümrüt Taşkıran’ın yılanlık sahnelerinden  ekledim mi, tam master seviyesinde bir kadınlık dersleri seti kurmuş olurum. Acil durum paketi gibi.

Aynı günün akşamında Alaz ateşlendi ve hastaneye kaldırıldı. Yavrucum ölümlerden döndü. Sevinç sayesinde haber alan Harun da hastaneye yetişti. Ve çok şükür barıştılar. Dilara’nın Harun’u affetmesinde Cihan’ın payı var diye düşünüyorum. Cihan o kadar fazla çemkirdi ki, Harun daha az suçlu gözüktü sanırım Dilara’nın gözünde. Yani Cihan sonuçta bir ömür çekilir mi? Asıl kendisi ateşlerde yanacak haberi yok. Çakmağı Dilara yakarken, biz de kenara çekilip bir güzel seyredeceğiz. O bölümleri sabırsızlıkla bekliyorum. Şimdi  geriye sadece boşanma işi kaldı. Dilara boşandıktan sonra Harun’la ortalığı inletmelerini izlemek istiyorum artık. Herkese derslerini verin aslanlarım!

1 2 3
Sinem Kuş Çöplüoğlu
31/05/2016 18:16
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR