Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Aşk Yeniden: Hamileyiz!
Sezon: 2 Bölüm: 39

Geçen hafta Zeynep Fatih'e hasta yatağında bebek müjdesi verince bu hafta Fatih birden iyileşiverdi. Yeniden baba olacağını duyunca sevinçten ne yapacağını şaşıran Fatih içeri pat diye giren minik Elifsu'ya da müjdeyi verdi. Ama Zeynep panik oldu bu durumdan. Aman dedi, aman kimse duymasın, daha bir şey belli değil, hem varsa bile herkese Zeynep söylemeliydi.

Bebek geliyor bebek!

 

Tabii çift çizgiye güvenmek olmazdı, hemen soluğu doktorda aldılar. Doktor hamilesiniz deyince, bizim Fatih de üzerine alındı: Hamileyiz! Ama doktordan çıkınca onları bekleyen sürprize çok da sevinmediler. Çünkü herkes güzel haberi almış tebriğe gelmişti. Zeynep bozuldu, ilk o söyleyecekti halbuki.

Tebrikler!!!

Neyse en azından evdekilere Zeynep söyleyecekti. Eve gittiler ki, Yadigar Hala kapıda sevinçle karşıladı bizimkileri. Sonra da diğerleri gelip tebrik ettiler. Zeynep'in hevesi yine kursağında kalmıştı. Bütün bunlar minik cadı Elifsu'nun başının altından çıkmıştı. Ama kızsa ne olacak, iş işten geçti. Neyse dedi Fatih, sen de bizimkilere söylersin.

Bunlar da biliyormuş iyi mi?

1 2 3 4 5
Bilge Aktaş Baytak
27/01/2016 14:01
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR