Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
HABER
Merakla beklenen 'Hayat Şarkısı'nın tanıtım çekimleri tamamlandı.

Kanal D’nin, yapımını Most Production’ın, yapımcılığını Gül Oğuz- Mustafa Oğuz’un üstlendiği, başrollerini Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ecem Özkaya, Tayanç Ayaydın, Seray Gözler ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın paylaştıkları, yönetmenliğini Cem Karcı’nın yaptığı, senaryosunu ise Mahinur Ergun’un kaleme aldığı yeni dizisi Hayat Şarkısı'nın tanıtım çekimleri yapıldı.

 

Yaklaşık 5 saat süren çekimlerde yeni dizinin başrol oyuncuları objektife yüzlerce kare poz verirken uyumları ve enerjileri ile göz doldurdular. Tanıtım çalışmaları sırasında keyifli vakit geçiren ekibin neşeli tavırları çekilen karelere de yansıdı.

 

Merakla beklenen Hayat Şarkısı’nın konusu ise kısaca şöyle;

Aynı köyde doğup büyümüş kan kardeşler Bayram ve Salih’in aralarındaki anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocuklarını küçük yaşta nişanlarlar. Ancak farklı şehirlerde farklı yaşamlar sürdüren çocuklar evlenme çağına geldiğinde ise olaylar her iki aile içinde hiç beklenmedik bir şekilde gelişir.

 

Arzuları ve sahip oldukları arasında ardı ardına savrulan kahramanların aşklarını, kavuşmalarını, vedalarını ve mücadelelerini anlatan Hayat Şarkısı çok yakında Kanal D’de.

1 2 3 4 5 6 7 >
YORUMLAR
DİĞER HABERLER