Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZEL
Kısmetse Olur mu sahiden?

Seda Akgül’e benim gözüm alışamadı, sizin?

Malumunuz evlilik son dönemlerin en moda konularından… Gerek evlilik programları, gerek ailelerin gazabı derken 25 hatta 18 yaşını geçen insanın üzerinde bir “evlenmeli miyim?” baskısı oluşuyor. Evlendirme programlarına uzun süredir alışıktık, paravan açılıyor ve insanlar tanışıyor. Peki hiç böyle bir şey olmazsa ve insanlar aynı anda tanışsa n’olur? Bir de üzerine sürekli kavga etmeye başlarlarsa? İzlemeyi tercih eder miyiz? Değerlendirdik!

Defne Akman yazısında o kadar güzel incelemiş ki yarışmacıları ve aslında evliliğe dair olan şeyleri ben biraz daha işin teknik kısmına eğileceğim. Arada insan ilişkilerine de eğileceğim söz veriyorum!

Öncelikle program aklımda en başından itibaren Seren Serengil’in sunumu ile canlanmıştı. Şimdi ne alaka demeyin, bu insanların hallerinden ve tavırlarından bence ancak o anlardı. Seren Serengil olmasa da Bonbon Funda ya da Tuğba Ekinci gibi tartışmaları gerçek bir konuya dönüştürecek insanların formata daha fazla yakışacağını düşünüyorum. Zira sabah haberleri sunarken severek takip ettiğim, hayvanseverliğini ayakta alkışladığım Seda Akgül benim fikrimce formata bir karış uzakta kalıyor. Çünkü bu tarz şeyleri izlemenin iki sebebi vardır, birincisi dedikodu ikincisi ise daha çok kavga!

1 2 3 4
Nida Fındık
07/10/2015 16:40
YORUMLAR
DİĞER HABERLER