Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
HABER
Kara Para Aşk Şili'de rekor kırdı!

Ay Yapımın yapımcılığında gerçekleşen ve başarısıyla yurtiçinde olduğu kadar yurtdışında da çok konuşulan Kara Para Aşk, geçtiğimiz gün Şilide ilk bölümüyle ekrana geldi. Şilinin en büyük televizyon kanalı Mega TVde yayınlanan ve ilk bölümüyle 26,3 reyting alan dizi, ertesi akşam yayınlanan tekrarıyla da yine en çok izlenen programlar arasında yerini aldı. 

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in başrollerini paylaştığı Kara Para Aşk; Ortadoğu’daki başarılarının ardından yayınlandığı farklı coğrafyalarda da aldığı yüksek reytinglerle adından söz ettiriyor. 5 Mayıs’ta Şili’de ilk bölümüyle ekrana gelen dizi; 26,3 rating ve %40 share ile müthiş bir başlangıca imza attı. 

TOYGAR IŞIKLI LATİN AMERİKADA BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRECEK! 

Kara Para Aşk’ın müziklerine imza atan Toygar Işıklı’nın davetli olarak katıldığı Şili prömiyerinde, Toygar Işıklı’ya soundtrack albüm ve konser teklifleri geldi. Şili’de de çok sevilen Ezel, Fatmagül’ün Suçu Ne, Kara Para Aşk gibi dizilerde yer alan popüler parçaların İspanyolca seslendirilmesi için prodüktörlerle görüşmeler yapan Toygar Işıklı; önümüzdeki günlerde Şili’de dizi müziklerini orkestra eşliğinde seslendirileceği bir konser de gerçekleştirecek.

YORUMLAR
DİĞER HABERLER