Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
HABER
İşte Mayıs Kraliçesi!

MinT Yapım'ın hazırlıklarına devam ettiği son günlerin en çok ses getiren projesi Mayıs Kraliçesi dizisinin başrol oyuncusu Yağmur Tanrısevsin, canlandıracağı karakter için değiştirdiği imajıyla çok ses getirecek. Tanrısevsin, Mayıs Kraliçesi’nde tersanede gemi yapımında çalışan kaynak işçisi bir kızı canlandıracak.

 

MinT Yapım'ın yeni sezon için hazırlıklarına devam ettiği iddialı dizisi Mayıs Kraliçe'sinin başrol oyuncusu Yağmur Tanrısevsin, canlandıracağı karakter için bambaşka bir imaja büründü.

Günlerdir rolü için hazırlık  yapan ve bir hayli heyecanlı olduğunu belirten Tanrısevsin'in yeni imajı sosyal medyada da büyük ses getirdi.

 

Kore'nin en sevilen dizilerinden May Queen'in  uyarlaması olan Mayıs Kraliçesi'nin Türkçe’ye uyarlanan senaryosunu  Emre Kavuk kaleme alıyor.

 

Önümüzdeki günlerde çekimlerine başlanacak olan dizinin yapımcılığını Birol Güven,yönetmenliğini ise Korhan Bozkurt üstleniyor.

 

Show Tv'de yayınlanacak olan Mayıs Kraliçesi'nin Ekim ayında izleyiciyle buluşması planlanıyor.

 

Tersanede çalışan kaynakçı kız Nehir'i canlandıracağı Mayıs Kraliçesi için kaynak yapmayı öğrenen başarılı oyuncu, saçlarını kestirip siyaha boyattı.

YORUMLAR
DİĞER HABERLER