Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
HABER
İlişki Durumu Karışık bayramda da zirvede!

Show TV’nin ekrana damgasını vuran projelerinden “İlişki Durumu: Karışık”, seyircisini yine ekran başına kilitledi. On ikinci bölümüyle de herkesin beğenisini toplayan “İlişki Durumu: Karışık”, tüm kategorilerde izlenme rekorlarını kırarak, birinciliği göğüsledi.

AYŞEGÜL MAHPUS AĞASI OLDU!

İlişki Durumu: Karışık’ın 12. bölümünde; Ayşegül’ün eve giren hırsızı yerle bir ettiği ve hayal dünyasında mahpushaneye düştüğü eğlenceli sahneler bölüme damgasını vurdu!

Başrollerinde; Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin ve Eda Ece’nin yer aldığı dizinin yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturduğu dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor.

ZİRVEYE YERLEŞTİ!

Yayınlandığı ilk gün itibariyle herkesi ekran başına kilitleyen “İlişki Durumu: Karışık”, reyting sıralamasında bu hafta da zirveye oturdu. “İlişki Durumu: Karışık”, Total’de 5.63 izlenme oranı (rating), 20.59 izlenme payı (share) ile, AB’de ise 4.29 izlenme oranı (rating), 17.44 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi.

YORUMLAR
DİĞER HABERLER