Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
HABER
Hümeyra ve Şükran Ovalı 'Paramparça'da

İki sezondur Pazartesi gecelerinin lideri olan Paramparça, kadrosuna iki yeni isim daha kattı. İki güçlü oyuncu, Şükran Ovalı ‘Psikiyatrist Ayşe’ karakterini canlandırırken, usta oyuncu Hümeyra ise Harun (Barış Falay)’un halası Maide olarak Paramparça dizisiyle izleyicinin karşısına çıkıyor.

Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın paylaştığı, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliği Altan Dönmez’e ait Paramparça, kadrosuna kattığı iki yıldız oyuncuyla izleyicisine sürpriz yapacak.

Güçlü oyuncu kadrosuyla hem Türkiye’de hem dünya çapında izlenme rekorları kıran Paramparça’da diziye giren yeni karakter, yeni hikayelerin de başlangıcı olacak.

 

HÜMEYRA ‘HALA’, ŞÜKRAN OVALI ‘PSİKİYATRİST’

Daha önce, Unutursam Fısılda, Babam ve Oğlum, Dedemin İnsanları gibi büyük gişeli sinema filmlerinin yanında Hatırla Sevgili, Avrupa Yakası, Yalan Dünya gibi dizilerle izleyicinin gönlünde yer eden Hümeyra, Harun (Barış Falay)’un halası Maide karakteri ile dahil olurken, Bir Bulut Olsam, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Leyla İle Mecnun, Şeref Meselesi gibi sevilen pek çok dizide rol alan Şükran Ovalı ise Paramparça’da ‘Psikiyatrist Ayşe’ olarak ekrana gelecek.

YORUMLAR
DİĞER HABERLER