Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZEL
Cesur ve Sühan yılbaşında Tarkan izleyecekmiş

Bütün yıl severek, kızarak, küserek, barışarak ama hiç vaz geçemeyerek izlediğimiz, daha da izleyeceğimiz sevgili dizi karakterlerimiz yılbaşında hangi programları izleyecek acaba?

 

Kendin atmış gibi izle panpa!

Bana Sevmeyi Anlat'ın koskoca mafya babası Haşmet (Mustafa Üstündağ) körkütük aşık olduğu için hayatının her alanında o kadar çok gol yiyor ki, biraz içi soğusun diye, yılbaşı gecesi 23:00'de başlayacak olan ve 2016'nın en iyi 100 golünü peşpeşe sıralayacak programı yazıyorum ona. Maldivler'de yılbaşı programı da elinde patlayacak kesin, hiç değilse ekran karşısında kendini iyi hissetsin biraz. (STSL'de 2016'nın En İyi 100 Golü, Lig Tv)

 

Sen yeter ki gül kulun olayım
Yılbaşına özel hazırlanan Güldür Güldür Show'u izlemesini hararetle önereceğim tek bir karakter var tabii ki: 'Kara Sevda'nın Nihan'ı (Neslihan Atagül Doğulu). İki yıldır ağlamaktan helak olan Nihan izlemesin de kim izlesin bu programı, lütfen söyleyin. Gerçi şahsen gülerek izlediğim, hatta izlediğim bir mizah programı yok henüz ekranda ama belli mi olur, belki Nihan gülümser. (Güldür Güldür Show Yılbaşı, Show Tv)

 

Sustuk, susmaktan bir şey ummadan
Poyraz Karayel'in Poyraz'ını (İlker Kaleli) seviyoruz, ona üzülüyoruz, başına gelmedik kalmadığı için mazur da görüyoruz. Fakat o kadar çok konuşuyor ki. Adam öldürürken, ödev yaptırırken, Ayşegül'e ilanı aşk ederken, boyun damarlarını şişire şişire hep bir şey anlatıyor. Uzun tiradlar konusuna girmiyorum bile. İzleyiciyi geçtim, kendisi çok yorulmuştur her şeyden önce. Yeni yılın ilk günü 13:15'te yayınlanacak geleneksel yılbaşı konserini dinlesin o. Ruhu biraz dinlensin. (Viyana Filarmoni Yeni Yıl Konseri, TRT Haber)

 

Şarap gibi kırmızı, kan gibi sıcak
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dakiyle New York Filarmoni'deki aksiyon arasında bazı farklar var tabii. Ama ikisinde de karizmatik bir maestro her biri ayrı telden çalan onca kişiyi yönetiyor, kullanılan aletler farklı olsa da ortaya unutulmaz bir icraat çıkıyor. Orkestra elemanları birbirinin gözünü oymaya kararlı olsa da sonuçta maestro'nun dediği oluyor. Hızır Çakırbeyli (Oktay Kaynarca), Monica Bellucci'li bu üçüncü sezon maratonunu sevecektir. (Mozart in the Jungle Maraton, DiziSmart Platin)

 

Zeytin gözlüm sana meylim nedendir?
Doğrusu Cesur ve Güzel'in Cesur ve Sühan'ına Korludağ'ın son derece mütevazı bir meyhanesinde kayınpederine arsız arsız şarkılar söyleyen Cahide'yi dinlemektense, milli star Tarkan'ı dinlemek çok daha fazla yakışır. Tarkan'ın alaturka repertuarı çok geniş, nedense Cesur'u ona eşlik ederken görebiliyorum ama Sühan'ı asla. Fakat Tarkan bu, kanı kaynadıkça izleyeninkini de kaynatan milli starımız, Sühan'ın hiç değilse oturduğu yerde bir iki bilek döndürüp, gerdan kırmasını sağlar belki. (Tarkan Konseri, Star)

 

Yüzünde yeşil ruj izi var, seni kim öptü yarim?
Bodrum Masalı'ndan Uzay, habire had bildirdiği ama bir yandan kollamaktan da hiç vaz geçmediği Alara'yla Ben Bilmem Eşim Bilir'e katılsa, ikisi de birbirlerine bağıra çağıra kurtlarını dökse çok güzel olmaz mı? Serdar Ortaç - Chloe Ortaç, Wilma Elles - Kerem Göğüş, Kibariye - Ali Küçükbalçık ve Ferman Toprak - Hilal Toprak çiftleri arasında şansları yüksek. Hele bir de şarkılarıyla geceye katılacak olan Bülent Ersoy yemyeşil rujuyla Uzay'ın yanağına bir öpücük kondursa, yeşil öpücük... uzay... neyse. (Ben Bilmem Eşim Bilir Yılbaşı Özel, Kanal D)

 

Çocuklar için uyku vakti
Anne'deki Turna/Melek (Beren Gökyıldız) biraz çocukluğunu yaşasın, Netflix'in çocuklar için hazırlanan Yılbaşı Özel programında Word Party, Puffin Rock, Luna Petunia, Beat Bugs, All Hail King Julien, Skylander’s Academy, Project Mc2, Fuller House, Chasing Cameron, DreamWorks Trollhunters gibi dizi ve programların yılbaşına özel çekilmiş bölümlerini arka arkaya izlesin. Yalnız bütün program 00:00'da geri sayımdan sonra çocukların yatması, büyüklerin özgür kalması üzerine kurulu. Turna bundan pek hoşnut olmaz sanki. Kadersiz Turna. (Netflix)

 

Not: Bu yazının farklı bir versiyonu 31 Aralık 2016 tarihli Hürriyet Cumartesi'de yaymlandı. 

 

YORUMLAR
DİĞER HABERLER