Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
HABER
Burcu Biricik ilk kez 'Hayat Şarkısı' için stüdyoya girdi
Kanal D’nin, yapımını Most Production’ın, yapımcılığını Gül Oğuz’un üstlendiği, başrollerini Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ecem Özkaya Üstündağ, Tayanç Ayaydın, Seray Gözler ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın paylaştıkları, yönetmenliğini Cem Karcı’nın yaptığı, senaryosunu Mahinur Ergun’un kaleme aldığı yeni dizisi Hayat Şarkısı için ünlü oyuncu Burcu Biricik hayatında ilk kez stüdyoya girip şarkı söyledi.
 
Biricik, dizinin tanıtımları için söz ve müziği ünlü müzisyen Mithat Can Özer’e ait olan Hayat Şarkısı adlı şarkıyı seslendirdi. Ayrıca şarkı için bir de özel klip çekildi. Yönetmenliğini Cem Karcı'nın yaptığı klipde Mithat Can Özer de Burcu Biricik'e eşlik etti.
 
Kanal D’de 09 Şubat Salı akşamı ilk bölümü ile ekrana gelecek olan Hayat Şarkısı'nın müziklerini Mithat Can Özer, Çağlar Haznedaroğlu ve Uğur Akyürek yapıyor.
 
Arzuları ve sahip oldukları arasında ardı ardına savrulan kahramanların aşklarını, kavuşmalarını, vedalarını ve mücadelelerini anlatan Hayat Şarkısı 09 Şubat Salı saat 20:00’da Kanal D’de.
 
1 2 3 4 5 6 7 8 >
YORUMLAR
DİĞER HABERLER