Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
HABER
Birkan Sokullu ve Tayanç Ayaydın yeni imajları ile büyük beğeni topluyor

Kanal D’nin, çok yakında ekrana gelecek yeni dizisi Hayat Şarkısı'nda ağabey – kardeşi canlandıran Birkan Sokullu ve Tayanç Ayaydın yeni imajları ile büyük beğeni topluyor.

Kanal D’nin, yapımını Most Production’ın, yapımcılığını Gül Oğuz’un üstlendiği, başrollerini Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya Üstündağ, Ahmet Mümtaz Taylan ve Seray Gözler’in paylaştıkları, yönetmenliğini Cem Karcı’nın yaptığı, senaryosunu ise Mahinur Ergun’un kaleme aldığı yeni dizisi Hayat Şarkısı büyük bir merakla bekleniyor. Dizinin yakışıklı kardeşleri Hüseyin ve Kerim ise dizi başlamadan dikkatleri çekti.

Dizide ailenin ağırbaşlı, sorumluluk sahibi, güvenilir ve büyük oğlu Hüseyin’i Tayanç Ayaydın canlandırırken Birkan Sokullu ise ağabeyinin tam tersi evin şımartılmış, yakışıklı, küçük prensi olan Kerim’e hayat veriyor. Kerim, ağabeyi Hüseyin’den daha farklı yetişmiş, kariyer ve eğitim planlarını istediği gibi yönlendirmiştir.

Hem yetenekleri hem de yakışıklılıklarıyla adlarını sıkça telaffuz ettirecek olan genç oyuncular, Hayat Şarkısı dizisinde de, birbirine zıt karakterlerde olan ağabey kardeşi canlandırıyorlar. Yeni imajları ile dikkat çeken oyuncular şimdiden sosyal medya ve internette büyük ilgi görüyor.

Hayat Şarkısı çok yakında Kanal D’de

1 2 3 4 5 >
YORUMLAR
DİĞER HABERLER