Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
HABER
Birkan Sokullu Hollywood yolunda

Hürriyet'ten Sinem Vural'ın haberine göre, başrolleri Christian Bale ve Oscar Isaac’in paylaştığı Hollywood yapımı “The Promise” filmi için Türk oyuncu aranıyor. Çekimlerine Portekiz, Kanarya Adaları ve İspanya’da başlanacak filmin bir bölümü İstanbul’da çekilecek.

Hikâyesi Osmanlı İmparatorluğu’nun son döneminde geçen filmde rol alacak Türk oyuncu için Türkiye’deki ajanslara “İyi İngilizce bilen Türk oyuncu arıyoruz” mesajı yollandı. Yapılan çalışmalar sonucunda Birkan Sokullu’da karar kılındı. Yapım şirketiyle görüşmelere başlayan Sokullu, anlaşma sağlanırsa Christian Bale ve Oscar Isaac’le birlikte kamera karşısına geçecek.

Birkan Sokullu en son Kurt Seyit ve Şura'da Petro'yu canlandırmıştı.

AMERİKALI MUHABİR TÜRKİYE’YE GELİYOR

“The Promise”, Paris’te yaşayan Amerikalı muhabir Chris (Christian Bale) ile bir tıp öğrencisinin (Oscar Isaac) güzel bir kadın olan Ana’ya aşık olmalarıyla başlayan hikâyeyi beyazperdeye taşıyacak. Chris’in yeni Türkiye’nin sınırlarının çizilme döneminde savaş bölgesine gidişi ve Ermeni tehciri de filmin diğer konuları. “Hotel Rwanda” filmiyle tanınan yönetmen Terry George’un yöneteceği filmin senaristi ise Robin Swicord.

YORUMLAR
DİĞER HABERLER