Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Zeynep gibi sevenlerimiz olsun, bir dünya borcumuz olsun!
Sezon: 2 Bölüm: 27

 

Özetliyorumuma başlamadan önce söylemem gereken bir şey var. Bu haftaki bölüm 26 bölümdür izlediğimiz romantik komedi tadında değil, baya baya dram dizisi gibiydi. Ben şahsen bu durumu pek sevmedim. Ama 27 bölümde bir olacak bir şeyse tolerans gösterebilirim J

Geçen hafta Zeynep kaçırılmıştı ya…

Haliyle kimse Zeynep’e ulaşamıyordu. Telefonu sürekli kapalı olduğu için bizim Fatih fena panikteydi. Beş dakikada bir arıyordu Zeynep’i ama bulamadı tabii.

Ertan yani Cancan Selim’in babası demek…

Mukaddes kafasında aydınlanan lambaların sonucu Selim’in babasının Ertan olduğunu anlamıştı ve bunu büyük bir haber ve mutlaka Zeynep’e karşı bir yerlerde kullanılacak bir koz olarak görüyordu. ‘Bomba haberi’ni vermek için koşa koşa Fehmi’ye gitti. Sarı kafanın (Selim Bey olurlar kendileri) babasının kim olduğunu öğrendiğini büyük bir heyecanla söyledi. Ama Fehmi konuyla ilgilenmedi bile. Babası Ertan’ın spor hocası Cancan olduğunu söylediğinde bile tek şey söyledi Fehmi; ‘Bu bizi ilgilendirmez’. Mukaddes yine yalnız kalmıştı…

Bu arada Ertan’ın peşine düşen Selin, Orhan, Fadik ve Mete her yerde O’nu aradılar ama bulamadılar. Fatih ise kuyuya gitmiş olacağını düşündü Zeynep’in. O’nu arayayım darken aşağıya düştü ve boynunu incitti.

Tamam bakmayın öyle sadece küçük bir incinme

Bizimkiler Ertan’ın yeniden ortaya çıktığını Fatih’e söylediler. Fatih daha ne düşüneceğini bile bilemeden annesi çıkageldi. Mukaddes Fatih’te şok etkisi yaratacağına emin bir şekilde konuyu anlattı. Ama Fatih inkar etti. Ertan Selim’in babası değil deyiverdi. Mukaddes yine umduğunu bulamadı.

Ertan bizim mahalleden ev tutmuş ama tekrar taşınmış

1 2 3 4 5 6
Bilge Aktaş Baytak
04/11/2015 10:03
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR