Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Yeter Servet, Ye-ter!
Sezon: 1 Bölüm: 24

Aşkımızı bebeğimizle anladık.

Geçen hafta minik bir sürprizle kapattık bölümü. Servet Yılmaz’ın bebeği erken doğumla dünyaya geldi. Gelir gelmez de sıkıntılar da beraberinde geldi. Gönül İşleri’nin borçlarıyla karşı karşıya kalan ailemiz para kasaları Bedir’in bir anda çulsuz kalmasıyla zor duruma düştüler. Sevda’nın bu konudaki saçma triplerini izledik hatta. Çünkü Bedir senin her daim emrine amade olmak zorundaydı Sevda Hanım! Neyse… Yılmaz da aynı darboğaza girince tv’ye çıkmak zorunda kalmış, tatlı başlayan programda sapıtarak Servet’le arasında oluşturduğu bir çuval inciri berbat etmişti.

Süreyya, ailenin para problemi için evi satılığa çıkardı. Muzaffer Amca'nın karşıdaki evden bu durumdan haberdar olması gecikmedi tabii. Kapılarında nöbet tutan Yılmaz’ın da. Herkes para bulma planları yapmaya başlamışken Kemal ve Bedir’de kızları dolandıranların peşine düştüler.

Servet’in planında eski arkadaşı Anıl’dan yardım istemek vardı. Servet, Anıl’ı eski arkadaşı olarak görse de Anıl onu yıllarca unutamamıştı. Servet, Anıl’dan iş istedi amma velakin Yılmaz’ın henüz bundan haberin yoktu. Muzaffer amcanın planı ise eskiden kalma bir arsayı satmaktı.

1 2 3
Hande Bulut
30/03/2015 09:11
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR