Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Söyleyin artık, kimim ben?
Sezon: 1 Bölüm: 33

Yazıma bu tatlılıkla başlıyorum ya da güzellik mi demeliydim? :)

Kocamın Ailesi’nde bu hafta, haftalardır beklenen, hepimizin bildiği ama Tarık’ın ve Ar ailesinin bilmediği gerçek, nihayet söze döküldü. Bir rahatladım, bir rahatladım sormayın; ama yani onlar söyleyene kadar benim canım çıktı resmen.

Geçen haftayı şöyle bir kısaca hatırlarsak “Sevgililer Günü Özel” bölümünde bütün sevenler kavuşmuştu. Bu hafta da sevenlerin kavuşmasını kutlamaya devam ederek başladık. Can, haftalardır onu kandıran arkadaşı Ümit’in ağzını burnunu dağıtmaya giderken Gülay ve Fatih son dakikada yetişip durdurmayı başardı. Yalnız Pelin’in Gülay’ı evden çıkarma planı aklıma geldikçe gülüyorum. Ufacık şey nasıl da kurtardı teyzesini :).

Güneş ve Tarık da aldıkları kararın sevincini yaşıyorlardı. Tarık Güneş’e evlendikten sonra da Ar apartmanında oturma planlarından bahsedince, Güneş başta itiraz etse de kıyamadı sevdiğine. Ar ailesinde de güne keyifli başlanmıştı. Gazanfer de dâhil olmak üzere kazasız belasız herkes sofrada otururken Pelin, şaheserini ailesine tanıttı. Cücük’cüğünün fotoğrafını yapmış ve ona göstermek istiyormuş. İtiraf etmeliyim çok başarılı bir sanat eseriydi. Can’ın ekstra yakıt yardımıyla çatı katına çıkan kapsülümüz Pelin tam da kutlamanın ortasına düştü.

1 2 3 4 5 6 7
Elif Fındık
20/02/2015 11:15
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR