Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Rüyalarda kavuşuruz, av köşkünde buluşuruz
Sezon: 2 Bölüm: 34

Geçen hafta Ertan ile otopark sahnesinde kalmıştık. Bu bölümde Kara Meryem Ertan’ın hakkından gelmeye kararlıydı ki…

Zeynep’le Fatih arabada olanları izlerken Meryem’in Ertan’ı öldürecek olmasından korktular. Daha doğrusu Zeynep korktu. Fatih’e göre tam da istedikleri şeydi, hiç dokunmasalardı ama Zeynep annesinin katil olmasına razı olamazdı, hem de kendisi için.

Ertan senden kurtuluyoruz, yaşasın!

Meryem ağzını bağlatıp başına çuval geçirtti Ertan’ın. Arabaya bindirdi. Bizimkiler de takipte. Fatih bırakalım öldürsün diye ısrar ettiyse de Zeynep kararlıydı engel olmaya.

Diğer taraftan Şevket de Vahit’i limana götürmüş, Darbeli Haydar’ın da yardımları ile ellerini bağlatıp başına çuval geçirtti. Gerisini kendisi halledebilirdi, Haydar’ı gönderdi.

Senden de kurtuluyoruz, yine yaşasın!

O sırada Meryem’i takipte olan Fatihler de gele gele limana geldiler. Demek Meryem’in de hesap sorma yeri burasıydı. Ama sonra Meryem ve kocası orada karşılaşınca sorun çıktı. Şevket karısı ile tartışmaya girdi, benden habersiz ne işler çeviriyorsun diye hesap soracak oldu ki aynı soruyu kendisine sordu Meryem.

İkisi teknede tartışırlarken Zeynep ve Fatih yine dahiyane planlar (!) yaptılar. Arkadan sessizce yaklaşıp nöbetteki adamları bayıltıp Vahit ve Ertan’ı arabaya bindirdiler. Zeynep annesi ve babasını da teknede üzerlerinden kilitledi. Sonra da deniz kenarına gidip bir şişme bota bindirip iki çuvallıyı uzaklara gönderdiler.

1 2 3 4 5
Bilge Aktaş Baytak
23/12/2015 11:01
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR