Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Oyunlar boyunuzu aştı
Sezon: 2 Bölüm: 37

Geçen haftaki bölümün sonunda bizimkilerin Antalya kaçamakları Mukaddes ve Şaziment’in, ay pardon, yani Melissa’nın gelişi ile bozulmuştu. Mukaddes oğlunu görmenin gereksiz sevinci ile ‘Fatiiihhhh!’ diye bağıra çağıra Melissa ile beraber Fatih’in yanına gitti, tabii Fatih şaşkınlıktan ne yapacağını şaşırdı. Aman da aman ne çok özlemiş sevgilisini… O sırada Zeynep gördü bunları. Tabii hemen vınnn… Görünmeden kaçtı onlara.

Anne, sizin ne işiniz var burada?

Diğerleri de Şaziment’i otelde görünce tabii ki önce kızdılar sonra hak verdiler. Çünkü aslında Şaziment intikam peşinde falan değilmiş, asıl Mukaddes O’nu zorla getirmiş otele.

Tabii kimsenin kimseden haberi olmayınca, otelde köşe kapmaca oynadılar. Birbirlerine görünmemek için kaçıp durdular.

Bu arada Mukadder de taktı Melissa’ya. Kızı kahvaltıda yakalayıp, ben senin niyetini biliyorum, servet avcısı, bırak Fatih’in ğeşini falan dediyse de Melissa auuu uuu gibi geveledi lafı. We’re in love falan diye konuştu yine komik komik.

Sonra olan oldu. Mukaddes Hanım otelde Zeynep’i gördü ve O olduğundan emin bir şekilde kovaladı bağırış çağırış kızı otelin her yerinde. Zeynep kaçtı o kovaladı.

Zeyneeeeeeeeepp! Oydu, eminim oydu!

Zeynep kaçarken bir salona girdi ve orada gördüğü bir koltuğun altına saklandı. Orası da tam Mukadder Teyze’nin kafalamaya çalıştığı zengin Servet Bey ile yemek yedikleri salon olmasın mı? Adam kadına evlenme teklif ederken kalbine yenildi, kriz geçirip yere düştü. Yerde de kim var? Tabii ki Zeynep. Göz göze geldiler ve adam tık, gitti.

Eşhedü enlaaaaaaa….

1 2 3 4 5 6
Bilge Aktaş Baytak
13/01/2016 10:42
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR