Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
N’aptın be Ethem Reis, dağıttın her yanı!
Sezon: 2 Bölüm: 32

N’aptın be Ethem Reis. Dağıttın ya dört bir yanı! Elimizde bir adet Ayşegül bir adet de Poyraz kaldı, onlar da zaten elbirliğiyle delirtildi. Yemin ediyorum böğrüm delindi ya. Gerçi onda bronşitimin de etkisi var da karıştırmayalım şimdi oraları.

Nedir arkadaş bu kızın Karayel’lerden çektiği. Burçin Terzioğlu’nun Merhamet’te de bir Sermet Karayel’i vardı hatırlarsanız. -Deniz ve Sermet’e kucak dolusu sevgiler.- Şimdi  de Karayelgillerden Poyraz. Kızdım ama ben başta biraz Ayşegül’e. Bu adam kaç bölümlerce,  kaç 150 dakikalarca yük üstüne yük taşıdı da gıkı çıkmadı. Geldi anlattı, paylaşalım dedi, ne demek nasıl taşıycaz! Haklılığına lafım yok bayrak taşıyor o konuda ama o da denmez yani. Poyraz’ınki de can. Neyse toparladı birbirimize tutunuruzlarla filan sonlara doğru. Dört buçuktan beş, otur.

Kız kalkın kına neym bişey getirin! Ufuk ölmüş hakkat. Bak kesin bilgi. Yay yay, gezegenlikten çıkarılan ama gönüllerin gezegeni mertebesindeki  Plüton bile duysun, öyle bir yay. Tövbeler tövbesi, ne hallere geldik. Adam öldü diye seviniyoruz ama bi önceki özetliyorumda da belirtmiştim benden günah gitmişti: ‘Kimse haketmez ölümü, öldürülmeyi ama Ufuk kapsama alanı dışında gibi.’ Valla kusura bakma Ufuk’çuğum. Durum bu. Sana yazılan bu. İdare edicen artık.

1 2 3 4 5 6
Buse Savaş
19/11/2015 13:50
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR