Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Kıskanırım seni ben
Sezon: 1 Bölüm: 9

Kiminle konuşuyor bu, Allah’ım deliricem!

Aşk Yeniden’de bu hafta Zeynep ve kıskançlıklarıyla tanıştık. Daha önce de ufak çaplı kıskançlıklarını görmüştük fakat bunlara hiç benzemiyordu. Sevgili olduklarından mıdır nedir, Zeynep bir sahiplendi Fatih’i ki sormayın. Neler yaptığından bahsedeceğiz ama önce geçen hafta en son nerede bırakmıştık ona bir bakalım.

Gara Meryem kızına gerçeği itiraf edecek dediğimiz noktada, Derin Şevket’ten gelen talimatla Fatih olaya müdahale etti. Hepimiz aynı şeyi düşünmüştük değil mi? Valla Meryem Hanım’ın günahını almışız. Kadıncağız iş teklif etmiş kızına. Fatih’in Reis’in söylediğini yapabilmek için ‘karnıma ağrı girdi’ numarası da çok iyiydi. Orhan bile inandı ya daha ne olsun?

Zeynep’le Fatih, apar topar eve gidince evdekiler de ne olduğunu haliyle merak etti. Fatih’in motoru bozduğunu düşündüğü için içli köfte yemesine tepki gösteren Zeynep’e ‘motoru bozdu’ dediği için Mukaddes hanımdan tepki geldi. Ne desin yani cırcır mı desin ya da bırbırık? Ayrıca bırbırık nedir ben hiç duymadım motoru bozana bırbırık dendiğini. Zeynep’i avamlıkla suçlayan Mukaddes Hanım’a jet hızıyla gol Gülsün Hanım’dan geliyor “Kendisi Barones ya kızım, ondan böyle söylüyor,” vallahi gol ki ne gol bunun üstüne üç gün daha yemek yemese yeter yine de :).

Fatih’in Meryem’in Zeynep’in annesi olduğunu öğrenmesiyle gizli görevi başladı. Gizli gizli telefonlar, gecenin bir yarısı apar topar dışarı çıkmalar falan, e haliyle işkillendi kız. Mukaddes Hanım’ın da gecenin bir yarısı suratında bembeyaz maskeyle içeri giresi tuttu. Onu değil canlı canlı rüyamda görsem bir daha uyuyamam yani. Fatih’in orada olmadığını da ispiyonlamasıyla, başlasın kıskançlıklar!

1 2 3 4 5 6 7 8
Elif Fındık
08/04/2015 15:23
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR