Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Kiralık Aşk: Bana öyle bakma!
Sezon: 1 Bölüm: 20

20. bölüm eyyoooorlamam:

*Sözlerime başlamadan önce, sizinle bir araştırmamı paylaşmak istiyorum. Bakın ben bu bilgi için diyar diyar, köy şehir her yeri gezdim. Doğada çok nadir bulunan ve bir yere yapışınca bir daha asla gitmeyen bir canlı türü: İz. Kendisi asla reddedildiğini anlamaz, reddedildiğini kabul etti diye düşündüğünüz anda aldığı açık bileti size, şirket hesabına kitlemek suretiyle de boş yere masraf olurlar. Gördüğünüz anda yere çökün ve geri geri gitmeye başlayın. Asla göz göze gelmeyin. Bildiğiniz tüm duaları okuyun ve en yakın Defne'ye başvurarak ''ışkım bini gitiricik, kirtir bini'' cümleleri ile çare arayın. Arkadaş bi git ya, bi git artık. Pasaportunu yırtıp attığım ya. Bak ne kadar yerli yersiz ''ya'' kullandım. Alt aşufmanıyla kapıyı açmış adam, diyor ki ev halimleyim canım hiç gelmeyeyim. O bileti sonra Defne görür, vaaaay açık kapı bırakmış falan derse kız, ben seni habitatında bulur parampirçik ederim. Neyseeee şimdilik silindi gitti İz. Şükür vakti.

*Bana diyor öyle bakma diyor Defne. Bakarsan diyor gidemem diyor. Ben de diyorum ki `Teoman` dan Bana Öyle Bakma şarkısı gelsin sizlere.

Bana öyle bakma...Anlayacaklar...İkimizin de libidosunu...Öldürdüm...Öpüşmem asla...Çünkü...Öyle...

Teşekkürler Defne, bir kez daha mis gibi bir öpüşme fırsatını teptiğin için. Kastamonu dedin gittin, bari ocakta yeleğim yandı falan diyeydin de kelime şakası der, üzülür geçerdik. Elveda hayallerim...

*Defne geldi Nihan'a ballandıra ballandıra anlatıyor. Kanki bi sarılmışım çocuğa, bir sarılmışım. Eee Defo? Sarıldım yani çok iyi sarılırım. Genelde sarılırım. Mevsim kış, öpüşmeyelim şimdi hastalık bulaşır falan. Kız az biraz öp de mikrop girsin fiçuduna. Nihan olmasa biraz sinirlenebilirdim ama ''Ne kadar da günbatımı etkisi yaratan bir erkek'' demesi ile yine beni güldürdü. `Sanem Yeleş` iyi ki var, hep hayatımızda olan mahalleden bir arkadaş sanki. İkisinin arkadaşlığını görünce her şey daha da gerçek oluyor. Türkan Teyze’miz de her şey için uyardı da kadının aklına bir tek ''eve erkek atmak yok'' demek gelmedi. Anaaane atma demedin ki atma desen atmazdık. Ben hane nüfusunun azalışına kılım, dayanamadım.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Pelin Arslan
10/11/2015 11:28
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR