Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Senin baban kim yavrum?
Sezon: 1 Bölüm: 20

Bennu Yıldırımlar ve Nevra Serezli oyunculuklarını konuşturuyorlar resmen.

Geçen hafta Saadet’i büyük bir sırrı öğrenmiş bir halde, Yılmaz ve Servet’i silahların gölgesinde, Sevda ve Bedir’i ise bir kez daha çaresizlik içerisinde bıraktık. Dizimize bir de Nevra Serezli anne olarak girdi tabii. Haftanın hareketiydi.

Yeni bölümde silahlar patlamadı neyse ki. Kemal geldi ve ortalığı dağıttı. Ama Servet’in Yılmaz’a güveni gitgide azalıyordu.

Günler günleri kovaladı, Servet ve Yılmaz seansta, Sevda da Lale Hanım’ın şirketinde karşımıza çıktı. Tibet yine küçük enişte kıvamındaydı. Hem Sevda’yı esir gibi tutuyor, hem de annesine karşı koruma moduna girmişti. Saadet’in kafası ise sürekli Sevda’nın üvey kardeşi olma ihtimaliyle doluydu. Bir yandan da Kemal’le evlilik mevzusu vardı tabii.

Sevda ile Bedir kaçak göcek buluşmalara başladılar ve kaçmaya kadar verdiler. Sevda, Tibet’e, Bedir’de Kader’e bir şey çaktırmayacaktı. Bunu hikayeleştirmek için de saçma sapan tesadüfler başladı tabii.

Ve Muzaffer Amca evine geri döndü, onunla beraber Süreyya Hanım da teşrif ettiler tabii. Saadet’in kafa dalgınlığıyla “he he” dediği kız isteme muhabbeti de tam da Muzaffer Amca’nın geldiği akşama denk geldi. Muzaffer Amca’nın heyecanlanmaması gerekince de işler sarpa sardı tabii. Neyse ki Kemal anlayışlıydı da o sorun bitti gitti. Ama bu defa da Muzaffer Amca ‘geri zekalı’ damadını yanında istedi. Yılmaz da bu fırsatı hiç kaçıramazdı, Servet’e yanaştıkça yanaştı.

1 2 3 4
Hande Bulut
02/03/2015 08:07
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR