Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Gizli gizli planlar, saklı saklı işler…
Sezon: 2 Bölüm: 33

Geçen hafta yüreğimiz ağzımızda kalarak bitmişti bölüm ya, neyse ki kolay toparlandı durumlar.

Çakma Melissa Şaziment ve Fatih yemektelerken Orhan’la Selin’in geldiğini duyunca Melissa (dabıl es) apar topar tuvalete kaçtı. Neyse ki kimse durumu anlamadı. Zaten Melissa tuhaf bir kız, öyle kaçması da normal gibi düşündüler herhalde.

Tüy oradan Şazi, hemen!

Diğer tarafta Ertan elinde çiçekle kapıda dikilirken üzerindeki şoku atlatamayan Zeynep sofradan apar topar kalktı. Ertan da içeri girmedi zaten. Sonrasında da Reis Amca’sına, bir arkadaşım kaza geçirmiş de oraya gitmek zorunda kaldım, dedi mazeret olarak.

Orhan ve Selin Zeynep’in telefonda Ertan konusunu söylemesi üzerine aile yemeğinden apar topar kalkınca Melissa ve Fatih’in evden çıkması da kolaylaştı. Fatih sevgilisini (!) evine bırakmaya giderken Mukaddes söz aldı müstakbel gelininden, yarın beraber alışverişe çıkacaklardı. Bakalım daha ne saçmalıklar olacaktı?

Melissa’nın arkasından İsviçre çakısı gibi kız yorumunu yapan Mukaddes aileden aynı tepkileri göremeyince bozuldu. Mukadder hiç sevmemişti bu yeni gelini. Cango da. Gülsüm Hanım ise ‘Bir Zeynep değil’ deyince bozuldu bizimki.

1 2 3 4 5 6
Bilge Aktaş Baytak
16/12/2015 01:10
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR