Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Gidiyorum bütün aşklar yüreğimde
Sezon: 6 Bölüm: 22

The Vampire Diaries’in epeydir beklenen ve nihayet zamanı gelen sezon finalinden merhabalar efendim. Haklarını vereyim, düşündüğümden daha iyi kurtarıp toparladıkları bir bölümle izleyici karşısına çıkmışlar. Çemkirdiğim yerler olsa da nihayetinde olan biten ancak bu şekilde toplanırdı tepkisi verdim. Yazı konusundaysa şimdiden uyarayım, büyük ihtimalle fazla uzun sürecek. Hatta sonunda Caroline Dries’ın bölümden sonra verdiği röportajdan da azıcık bahsedeceğim. Başlayalım bakalım.

Ekstra 1: 14 Mayıs’ta The CW’nun yeni sezon programıyla ilgili tanıtımı vardı ve oradan çıkana göre kardeş dizi The Originals, bundan sonra Pazartesi değil de Perşembe günü TVD’nin arkasından yayınlanacak. Ayrıca kanalın başkanı beyefendinin lafına göre kendisi iki erkek kardeş üzerine kurulu bir dizi olarak TVD’nin uzun yıllar devam etmesini istediğini söylemiş ve Supernatural örneğini vermiş.

Adamı duyan da TVD ve Supernatural’ı sanki benzer iki dizi falan zanneder... Bakalım reyting beyefendiyi ne kadar haklı çıkaracak?

Ekstra 2: Julie Plec teyzenin, başrollerinden birinin Chris Wood olduğu yeni dizisi Containment’ın (eski adıyla Cordon) fragmanı yayınlandı. Dizi, sezon ortasında yayına girecek. Bu arada aynı Julie Plec, EW’ya konuşup şimdiden yedinci sezonu sekizinciye bağlayacak şeyler düşündüğünü ve diziyi bu sezon sonlandırmayı düşünmediğini açıklamış.

Bölümleri yazmasından çok denk geldikçe ekstraları yazmasını özleyeceğim galiba. Bölüme gelirsek:

Geçen bölümü Kai’nin hapis dünyadan kaçması ve düğünü basıp mahvetmesi ile kapatmıştık. Teker teker ve mümkün olduğunca sıradan devam edersek:

1 2 3 4 5 6
Aytaç Kara
15/05/2015 22:32
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR