Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Errrkekkk Yılmaz!
Sezon: 1 Bölüm: 19

Nevra Serezli hoş geldi, sefa geldi.

Geçen hafta Servet’i Yılmaz’ı artık evlerine geri dönmüş, Saadet’i her zamanki gibi karışık, Sevda’yı ise Bedir’e kavuşmuş bıraktık ama bu kavuşmanın elbette ki bir şahidi olacaktı. O da Tibet oldu. En talihsizimiz ise aşktan başı dönmeye başlayan Muzaffer Amca oldu. Dolandırıldığını öğrenip yere yığıldı kaldı.

İki kavuşan çiftin elleri böğürlerinde kaldı tabii. Babalarının haberini alan Yılmaz ve Servet hastaneye koştu. Sevda ile Bedir’i ise peşlerinden gelen Tibet sıkıştırıyordu. Tibet’in ilk etapta hesap soracağını sanarken yanıldık. Tibet de Muzaffer Amca'nın haberini almıştı.

Muzaffer Amca tabii ki hayata geri döndü, hem de ne yenilir ne yutulur bir sahne ile. Öleni dirilten bir doktor vardı karşımızda. Kızları orada acı-tatlı bir sürpriz bekliyordu. Annesiyle ilk karşılaşan Sevda oldu ama henüz annesi olduğunun farkında değildi.

Ameliyat izninin imzalanmasının gerekliliği her şeyi açığa çıkardı. Anneleri "Ben Muzaffer’in eşiyim," diye karşılarına dikildi. Servet çok doluydu, “Sen ne Sevda’nın ne Saadet’in annesisin, olsa olsa benim annemsin. Ben de seni reddediyorum,” dedi. Muzaffer Amca ise karısı Süreyya’nın dönüşünden mutlu gibiydi. Kulağına bir şeyler söyledi, sonradan öğrendik ki Süreyya Hanım'ın kızlarla kalmasını istemişti.

1 2 3 4
Hande Bulut
23/02/2015 08:04
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR