Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Dur şimdi hesap karıştı...
Sezon: 7 Bölüm: 2

The Vampire Diaries’in yedinci sezon ikinci bölüm yazısına hoş geldiniz efendim. Baştan itiraf edeyim, beklediğimden daha iyi bir bölümle sezona devam etmişler. Reyting konusunda da geçtiğimiz bölümde aldığını korumuş durumda, bu da hala yeterli. Ayrıca temposu fena olmayan bir bölüm olması bir yana, son üç-dört dakikasıyla çıtayı başka bir noktaya da taşımışlar.

Sorması sanırım ayıp değil bu dizinin beşinci sezonunda da dizinin arkasındaki insan aynıydı, şimdi de aynı. İnsanın “Ayol bu kadının aklı o zamanlar neredeymiş?” diye sorası geliyor. Bir kez daha önemli anlar üzerinden yürürsek:

> Üç yıl sonrası hikayeye devam

Geçen bölüm zaman atlamasında Stefan-Damon ikilisini görmüştük, şimdi sıra Caroline’a geldi. Mystic Falls’tan uzakta, Dallas’ta haber yapımcısı olmuş; üstelik nişanlanmış. Yetmemiş her ne olduysa artık Mystic Falls’a geri dönemeyeceklerini ‘bilen’ ve Stefan ‘olmayan’ biriyle -ki adamın suratını bile görmek istemiyor- nişanlanmış. İlk anda sanki etraftan tanıdık birileriyle izlenimi almadım değil. Tüm bunların üstüne kazık bile yedi.

Üç yıl içinde ne olmuş da bu kız bu hale gelmiş insan merak ediyor. Daha doğrusu bu gelecekteki hikâye örgüsü daha çok ilgimi çekmeye başladı. Haftaya da diziden başka birisini görsek güzel olmaz mı?

Bu bir.

1 2 3 4 5
Aytaç Kara
17/10/2015 00:37
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR