Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Çıkın yıldızlardan ve dünyadaki halinize bakın
Sezon: 1 Bölüm: 8

Atarlılarda bu hafta: Şule Ateş’e, Ateş Yıldız’a, Faryalı Şule’ye, Alara Ateş’e, Rana Cengo’ya, Ateş Su’ya, Aslı Ateş’e, Yıldız her zamanki gibi kimselere atarlandı.

En iyi sahne ödülü, Rana’nın Cengo’ya orta parmak gösterdiği sahneye giderken, en eğlenceli sahne ödülü ise Faryalı’nın Şule’yi yataktan kaldırıp kovduğu sahneye gitsin!

Şule haysiyetten yana nasibini almamış iyice anladık. Aşığım dediği adamın arkasından can düşmanıyla iş çeviriyor. Telefonda konuşmalar, arkadan dolanmalar. Şule’yi izlerken sizin de tüyleriniz diken diken olmuyor mu?

Hep bir hinlik, hep bir hinlik Evren.

Faryalı’nın başına ne geliyorsa o bitmek bilmeyen vicdandan geliyor. Kadını kovuyor, biz evde izleyenler şenlik yapıyor ama sabahına “Bırak o bavulu,” çekiyor Şuşu’ya! Hayır yani sen de alemsin be Faryalı. Zil takıp oynaman gerek, iblisten kurtuldum diye… Bu kadar vicdan, bu kadar iyilik olacak gibi değil. Kendine çekidüzen tez elden!

Mezarbaşında yalan söylenir mi hiç ? Çocuk da haklı. Babasının ağzından doğru bir şey çıkmıyor ki... Kime inansın yavrucak ?

Gözde - the sayfiye metresi – ne yalan söyliyim beni hayal kırıklığına uğrattı. Evren’e bu kadar kolay döneceğini düşünmemiştim. Döndü hem de pir döndü. İyice öldüren cazibeye bağladı. Kıkır kıkır gülerken bir anda burun deliklerinden soluyor ve "Senin için adam öldürürüm," diyor Evren’e! Ateş’le sohbeti muazzam ötesiydi...

Evren tam bir korkusuz. Adam ailesinin oturduğu evin karşısında bayağı bayağı vitaminli mitaminli kahvaltı yapmakta.. (thick-skinned diyoruz bu tiplere, derisi kalın yani)

Birlikte çay içtiler. Oldu olacak çekirdek çıtlasalardı? Yüzsüzlükte son duraktayız, durdurun otobüsü inecek var. Aslı fısılda şu Ateş’in kulağına “Hey dostum bu kadın var ya bu kadın, babana bademcik operasyonu yapıyordu, bizzat gördüm!” falan de...  Bir şey de, çünkü sen sakladıkça aşağı batıyorsun. Sonunda Ateş ister istemez öğrenecek; bu iş üstü kapalı kalmaz. Sayın Senaristler, haftaya bu ilişkiyi patlatın artık! Çekin pimini. Bu rahatlık ne canım? Kadın bir de çocuk istiyor mükafat  olarak Evren’den! Yahu aşkın gözü kördür dedikleri bu olsa gerek. Adam çocuklarına ne yapıyor görüyon, hala bundan çocuk mu istiyon? (Faryalıca)

Ama Bu hafta Gözde alt mesajı verdi. Adam öldürürmüş Evren için. Hala korkmadıysanız şimdi tam zamanı...

1 2 3
Melis Üçüncü
15/10/2016 11:56
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR