Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Bu ayın altındaki en mutlu kız benim
Sezon: 1 Bölüm: 44

Aya benzeğğr yüreğimiz, ee doğal olarak takipteyiz, şu oyunu da yenersek eğer bekleyin geliyor düğün.  Sözlerini gram uyduramadığım bir coverla karşınızdayım. Nasılsınız? Keyifler keka inşallah.  Bu haftaki bölümden bir şikayetim yok, artık olanla memnun olmaya karar verdim. Yok valla  inceden giydirmiyorum, kığpps yapmıyorum. Yok değil, valla değil, allah sizi inandırsın değil. Fragmanları izleyip her hafta anağğğ ne biçim bi bölüm geliyor kimbilir diye kendimi yükseltiyorum. Belki de benim hatamdır demeye karar verdim o yüzden yetiniyorum. Güzel bölümdü, acayip beğendiğim sahneler var ama çok mu çok ilerlemiyoruz.  Mario'da aynı oyunu geçemeyince böyle hissediyordum. Premsesi bi kurtaralım artık yetti canıma ama. Neyse daha yapılacak bölüm yorumumuz var sükunetimizi koruyalım.

Yine zamanda yolculuklarla başladık diziye. Ayakkabılar içindeki Derya'yı resmen yedim ha. Yasemin bu kadar beyaz değil, Defne bu kadar esmer değil o ayak kimin diye tahmin ederken Derya'yı görünce müzik ciuuvv. Koray'ın boydan boya ismini yazdığı yerde bir ayakkap numarası aradım ama onu yazmamışsınız. Özel tasarım diye mi böyle yapıyorsunuz, her şeyiniz olmuş şekil şükül. 37 olsa Defne derdik çünkü, Yasemin'i adadan elerdik. Yasemin- Sinan ilişkisinin seyri gösteriyor ki gelin Sude olamaz. Olsa zaten çöüüğş diyerek buraları inletirdik. Ama ortada bir kol düğmesi var, gelin ya da damadın bir şekilde İplikçi olması şart. Yasemin- Sinan düğünü  için dur kız hediye alamadık çocuğa aile yadigarı kol düğmesini takalım diye bir sakilliğe girmeyeceklerine göre damat Ömer ama ayakkabı da Defne'nin narin ayakları için fazla büyük sanki. Gallo'dan korkarken Ömer Yasemin’le evlenmesin askdjhskjadhds şaka yapıyorum lütfen ayakkabılarınız ayağınızda dursun, kafamda ayakkabıyı pek şık bulmuyorum da. Belediyenin toplu sünnet organizasyonu gibi çifte düğün heves etmiyorlarsa düğün Defne-Ömer'in. He ediyorlarsa, bir niye heves ediyorlar, iki kaç kişiye altın yetiştirecez biz. Hep kendizi düşünün zaten.

Ne oluyo lan artık?  Hakikaten Gallo ne oluyor süzgün gözlüm. Mahalleyi ayaklandırdın mahalleyi. Bizim 4’lü okey takımımız yetmese  mahalledekileri ayaklandıracaktım. Hiç mahalle kavgası görmemiş gibi yüreklisin. New Yorkluluğuna veriyorum, hoş görüyorum. Şimdi bakın Gallo'dan ben de hiç hoşlanmıyorum, döne döne hoşlanmıyorum, zaten aynı yerde dönen diziyi hepten aşağıya çeken bir karakter oldu. Defne'nin Gallo'nun evine gidip derdin ne kardeşlik senin demesinden çok hoşlanmakla birlikte yöntemini ve atar şeklini çok da beğenmedim. Herkesin kendi serseri serbest stili tabi. Görüyorsun ki Defne Nihan gibi cakanı bozmaya çalışmadım. Nihan bozma beni Nihan. Ömer'in sonunda Sinan'ın bakış açısından bakıp Yasemin ile konuşmasına ise sırtını patpatlayarak destek verdim. Her şey iş değil ne güzel anladın Ömüş’cüm. Sen zaten anlayışlı bir insansın da işte bazen yolunu kaybettiğin oluyor. Dürüstsün, yakışıklısın, kaypak değilsin, süper kahramansın dedik ama fazla ş’apma sen onu sen de insansın, olur öyle arada.

1 2 3
Semra Savuk
04/05/2016 09:03
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR