Okuması izlemesinden daha heyecanlı!
logo logo logo logo logo
Bu sitede yer alan yazılardan yazarların kendisi sorumludur.
Referans vermeden kullanmayınız.
ÖZETLİYORUM
Bebek geldi, hoş geldi
Sezon: 1 Bölüm: 23

Adı Selen, göbek adı Saniye.

Geçen hafta Servet ve Yılmaz’ı ilacın etkisiyle de olsa çok tatlı bir şekilde bırakmıştık. Bedir’i ve Saadet’i de haftalardır oyalayan Kader muhabbeti sonunda bitti. Bedir’le Saadet’in önündeki engeller kalkmış gibi görünse de fragmanlardan gördük ki bu kez de Sevda’nın Bedir’e güvensizliği başlamıştı. Saadet ve Kemal cephesinde ise işler, Saadet’in karmaşık ailesi sebebiyle bir düzeliyor bir bozuluyordu.

Bölümü Servet’le Yılmaz’ı aynı yatakta görerek açtık. Önceki gecenin sarhoşluğu ile çiftimiz aynı yatakta uyumuştu. Ama ilacın etkisi geçince dün geceki tatlılıktan eser kalmamıştı. Servet’in birden gözü döndü. O sırada Yılmaz’a gelen telefon fragmanlarda gördüğümüz Sinan Engin’in habercisiydi.

Sevda, Bedir’i affedemiyordu. Evlenmemiş de olsa Bedir ondan vazgeçmişti. Muzaffer Amca ise kızlara kızıp evi terketti ve huzurevine yerleşti. Nuri ile Yılmaz hemen devreye girdi, Yılmaz ağzından girdi burnundan çıktı Muzaffer Amca’yı ikna etti. Muzaffer Amca, Yılmaz’ın bekar evine yerleşti. Bunun haberini alan kızlardan da öncü kuvvet olarak Servet gitti Muzaffer Amca’nın yanına.

Bütün yükler yine Servet’in omuzuna binmişti. Bu stresin sonucunda Servet’in sancıları baş gösterdi. Olaylı bir şekilde Servet’i hastaneye yetiştiren Yılmaz, ambulansı bile kendisi kullanmak zorunda kalmıştı. Servet’in de bebeğin de hayatı tehlikeye girmişti.

Sonunda bebek geldi, Servet’in durumu da kritikti ama sonunda düzeldi. Herkeste bebek heyecanı vardı artık. Bebek sımsıcak bir ortamda karşılandı. Servet yokken Bedir eski fakir günlerine döndü, Gönül İşleri Şirketi’nde işler sarpa sardı.

Ve sonunda Muzaffer Amca ve küçük İsmail muhabbeti geri döndü. Dürbünle Yılmaz’ın evinden kendi evini gözetlemekten yorulan Muzaffer Amca’nın imdadına İsmail teleskopuyla yetişti. Tabii Muzaffer Amca’sından para koparmayı da ihmal etmedi.

1 2 3
Hande Bulut
23/03/2015 08:41
YORUMLAR
BUNLAR DA VAR